Teşekkür

Bu rehber, Facebook’un insanlara bir araya gelerek topluluk oluşturma ve etkileşimde bulunma gücünü verme misyonunu yansıtarak, Facebook topluluklarının İstanbul’daki sanat dünyası ile ilgili önerilerini bir araya getiriyor. Bu rehberin, hem İstanbul’da hem de Türkiye’deki diğer şehirlerde daha büyük sanat topluluklarının oluşmasına, sanatseverlerin birbirlerini bulmalarına ve sanatla ilgili etkileşimlere katkıda bulunacağını umuyoruz.

Sanatseverler ile etkinlikleri, sanat mekanlarını ve çalışmalarını beraber keşfetmeye ve birlikte hikayemizi yazmaya devam etmeyi umuyoruz.

Sanat Mecmuası Topluluğu

sanatçıların, küratörlerin, mekan yöneticilerinin ve sanatseverlerin sanat olaylarıyla ilgili bilgi alışverişinde bulunabilecekleri bir haber alma mekanizması olan “sanat mecmuası” grubuna, İstanbul’daki sanat dünyası ile ilgili verdiği güvenilir bilgiler için teşekkür ederiz.

Sanat Aktivite Topluluğu

insanları sanat aktivitelerine katılmaya ve sanat etkinlikleriyle ilgili görüşlerini paylaşmaya teşvik eden bir grup. Bu projeye katkıda bulundukları ve şehirdeki en iyi sanat mekanlarıyla ilgili önerilerini paylaştıkları için teşekkür ederiz.

Streetart İstanbul Topluluğu

insanları bu yeni sanat akımı ile ilgili bilgilendirmeyi amaç edinen bir sanat inisiyatifi. İstanbul’daki sokak sanatı etkinlikleri ve festivalleri ile ilgili değerli bilgilerini bizimle paylaştıkları için teşekkür ederiz.

Timur Sırt ve Dijital Rehberler topluluğuna rehberimizi projelerine dahil ettikleri ve İstanbul’da ziyaret edilmesi gereken on küçük işletme önerilerini bizimle paylaştıkları için teşekkür ederiz.


Yasal Uyarı: Bu rehberde sunulan öneriler Facebook ekipleri tarafından verilmemiştir. Tüm öneriler, yukarıda adı geçen İstanbul’daki Facebook gruplarının yöneticileri tarafından paylaşılmıştır.